بیرجند

معاون وزیر کشور در بازدید از شهرک صنعتی بیرجند: از سرمایه گذار بخش خصوصی حمایت شود

معاون وزیر کشور در بازدید از شهرک صنعتی بیرجند: از سرمایه گذار بخش خصوصی حمایت شود

 

 

 

 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور از چند واحد مستقر در شهرک صنعتی بیرجند بازدید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی , دکتر دین پرست در حاشیه بازدید از کارخانه کاشی نیلوفر و سنگ پاسارگاد گفت : باید سرمایه گذار بخش خصوصی را به ویژه در شرایط سختی که دشمنان تمام تلاش خود را می کنند که به ما آسیب برسانند حمایت کنیم.
 
وی بیان کرد: در حال حاضر کشور در یک جنگ اقتصادی قرار دارد که در چنین شرایطی هیچ واحد صنعتی نباید با مشکل تامین مواد اولیه مواجه شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور همچنین عنوان کرد : تولیدکنندگان و فعالان عرصه اقتصادی در حقیقت سربازان و افسران عرصه جنگ اقتصادی هستند و در شرایط فعلی مهمترین رکن در حوزه اقتصادی ایجاد هماهنگی، وحدت و همدلی و کنار گذاشتن اختلاف نظرها است.
 
دین پرست ادامه داد: این نکته از آن جهت حائز اهمیت است که هیچ سرمایه گذاری در منطقه ای که احساس کند اختلاف نظر وجود دارد سرمایه گذاری نخواهد کرد.
 
وی افزود: اگر در راستای بهبود وضعیت معیشتی مردم و همچنین بهبود شرایط اقتصادی گام برداریم بی شک توفیق الهی همراه ما خواهد بود که نکته ای حائز اهمیت است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور همچنین در ادامه این بازدید گفت: وظیفه همه دستگاه های اجرایی در استان ها تمکین از سیاست های نظام در عرصه اقتصادی است.
 
دین پرست اظهار کرد: با تمام ظرفیت و در راستای اختیارات قانونی و توجه به سیاست های دولت از بخش خصوصی حمایت می کنیم.
 
وی یادآور شد: هماهنگی خوبی بین بخش خصوصی و دولتی در خراسان جنوبی وجود دارد که مردم از آن بهره مند می شوند.
 
گفتنی است در این بازدید مدیران هر یک از این واحدها مسایل و مشکلات خود را گفته و خواستار رفع آن شدند , مشکلاتی از قبیل عدم نقدینگی , نبود وثیقه معتبر برای دریافت تسهیلات بانکی و مشکلات تامین مواد اولیه و ...
 

 
تعداد بازدید : 67
زمان انتشار : 1397/04/11

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 11 =
   
   


Power by : RAAKCMS